“Saia” Nero d’Avola Sicilia DOC 2022 (BIO)
Feudo Maccari | Sicily
Feudo Maccari | Strada Provinciale Noto Pachino Km 13.5 | IT 96017 Noto
0,75 l · 24,67 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
- 24 Years of Expertise
- 3,500+ Wines in Stock
- 350+ Winemakers
- 28,000+ Positive Reviews
- Fully Air-Conditioned Storage
Feudo Maccari
Sicily
-
43,00 €
!["Animanaturale" Rosso Etna DOC 2022 (BIO)]()
0,75 l · 57,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 24,00 €
!["Family & Friends" Rosso Terre Siciliane IGT 2018]()
0,75 l · 32,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
stored air-conditioned< 24 units available - 21,00 €
!["Animavulcano" Rosso Etna DOC 2022 (BIO)]()
0,75 l · 28,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping4 units available
stored air-conditioned4 units available - 69,00 €
!["Sultana" Nero d'Avola Sicilia DOC 2021 (BIO)]()
0,75 l · 92,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
stored air-conditioned< 24 units available
Customers who bought this product also bought:
- 14,90 €
!["Merus" Gewürztraminer Alto Adige DOC 2024]()
0,75 l · 19,87 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping2 units available
stored air-conditioned2 units available - 11,60 €
![Nero d'Avola Sicilia DOC 2023]()
0,75 l · 15,47 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 13,90 €
!["SANT'AGATA" Lambrusco di Sorbara DOC 2025 secco (BIO)]()
0,75 l · 18,53 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 21,00 €
!["Animavulcano" Rosso Etna DOC 2022 (BIO)]()
0,75 l · 28,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping4 units available
stored air-conditioned4 units available







