“Siepi” Rosso Toscana IGT 2023 · 6 bottles in OWC
Castello di Fonterutoli | Tuscany
Marchesi Mazzei S.p.A. Agr. | V. Ottone III di Sassonia 5 | IT 53011 Castellina
4,5 l · 131,56 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping8 units available
stored air-conditioned
- 24 Years of Expertise
- 3,500+ Wines in Stock
- 350+ Winemakers
- 28,000+ Positive Reviews
- Fully Air-Conditioned Storage
More Products
Castello di Fonterutoli
Tuscany
-
17,90 €
![Chianti Classico DOCG 2024]()
0,75 l · 23,87 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 57,00 €
!["Badiòla" Chianti Classico Gran Selezione DOCG 2020]()
0,75 l · 76,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 103,00 €
!["Siepi 30 anni" Rosso Toscana IGT 2022]()
0,75 l · 137,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 489,00 €
!["Siepi" Rosso Toscana IGT 2023 <br>Double MAGNUM in OWC]()
3 l · 163,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping4 units available
stored air-conditioned4 units available






