“Costa Nera” Pinot Nero Veneto IGT 2022 (BIO)
Masari | Veneto
Az. Agr. Masari s.a.s. | Contrada Bevilacqua 2a | IT 36078 Valdagno
0,75 l · 26,53 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
- 24 Years of Expertise
- 3,500+ Wines in Stock
- 350+ Winemakers
- 28,000+ Positive Reviews
- Fully Air-Conditioned Storage
Masari
Veneto
-
18,50 €
!["San Martino" Rosso Veneto Valle d'Agno IGT 2020 (BIO)]()
0,75 l · 24,67 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 99,00 €
!["Masari" Rosso Veneto Valle d'Agno IGT 2018 (BIO) <br>MAGNUM in gift box]()
1,5 l · 66,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping1 unit available
stored air-conditioned1 unit available - 109,00 €
!["MM Montepulgo" Rosso Veneto Valle d'Agno IGT 2015]()
0,75 l · 145,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
stored air-conditioned< 24 units available - 15,90 €
!["Agnobianco" Bianco Veneto IGT 2022 (BIO)]()
0,75 l · 21,20 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping10 units available
stored air-conditioned10 units available
Customers who bought this product also bought:
- 33,00 €
!["Il Frappato" Rosso Terre Siciliane IGT 2023 (BIO)]()
0,75 l · 44,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 9,90 €
!["Scaia Rossa" Corvina Veneto IGT 2022]()
0,75 l · 13,20 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately !["Merus" Müller Thurgau Alto Adige DOC 2023]()
12,90 €11,99 €0,75 l · 15,99 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping6 units available
stored air-conditioned6 units available- 16,90 €
!["Al Passo" Rosso Toscana IGT 2022]()
0,75 l · 22,53 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately








