02.07.2014
nicht umwerfend, aber erfüllt den Zweck
27.08.2012
ist das was er ist und nicht mehr
- 24 Years of Expertise
- 3,500+ Wines in Stock
- 350+ Winemakers
- 28,000+ Positive Reviews
- Fully Air-Conditioned Storage
Gift Box
-
4,90 €
![Gift Box for 2 Bottles green]()
1 piece · 4,90 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
available immediately - 5,60 €
![Gift Box for 3 Bottles red]()
1 piece · 5,60 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
< 24 units available - 4,90 €
![Gift Box for 2 Bottles red]()
1 piece · 4,90 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
available immediately - 3,40 €
![Gift Box for 1 Bottle bordeaux]()
1 piece · 3,40 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
< 24 units available
Customers who bought this product also bought:
4,40 €Penne Rigate
Rustichella d'Abruzzo | Abruzzo
0,5 kg · 8,80 €/kg · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately
4,90 €Fettuccine all’uovo
Rustichella d'Abruzzo | Abruzzo
0,25 kg · 19,60 €/kg · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately- 5,60 €
![Gift Box for 3 Bottles green]()
1 piece · 5,60 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
< 24 units available
7,50 €Pesto al basilico (genovese)
Cascina San Giovanni | Piedmont
0,08 kg · 93,75 €/kg · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping11 units available
stored air-conditioned11 units available








