18.04.2023
Verpackung sieht sehr wertig aus.
26.12.2020
Sehr gut
- 24 Years of Expertise
- 3,500+ Wines in Stock
- 350+ Winemakers
- 28,000+ Positive Reviews
- Fully Air-Conditioned Storage
More Products
Gift Box
-
4,90 €
![Gift Box for 2 Bottles green]()
1 piece · 4,90 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
available immediately - 5,60 €
![Gift Box for 3 Bottles red]()
1 piece · 5,60 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
< 24 units available - 3,40 €
![Gift Box for 1 Bottle bordeaux]()
1 piece · 3,40 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping< 24 units available
< 24 units available - 4,90 €
![Gift Box for 2 Bottles nature]()
1 piece · 4,90 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
available immediately
Customers who bought this product also bought:
- 4,90 €
![Gift Box for 2 Bottles black]()
1 piece · 4,90 €/piece · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
available immediately - 13,50 €
!["Rosa dei Frati" Vino Rosato VdT 2025]()
0,75 l · 18,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately - 13,90 €
!["I Frati" Lugana DOC 2025]()
0,75 l · 18,53 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately !["Ronchedone" Vino Rosso VdT 2022]()
18,90 €17,99 €0,75 l · 23,99 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shippingavailable immediately
stored air-conditionedavailable immediately








