“Habemus Etichetta Nera” Rosso Lazio IGT 2021
San Giovenale | Latium
San Giovenale Agr. srl | Via Giuseppe Zanardelli 34 | IT 00186 Roma
0,75 l · 185,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping11 units available
stored air-conditioned
Text to follow shortly. SUPERIORE.DE
- 24 Years of Expertise
- 3,500+ Wines in Stock
- 350+ Winemakers
- 28,000+ Positive Reviews
- Fully Air-Conditioned Storage
More Products
San Giovenale
Latium
-
129,00 €
!["Habemus Etichetta Rossa" Rosso Lazio IGT 2020]()
0,75 l · 172,00 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping2 units available
stored air-conditioned2 units available - 139,00 €
!["Habemus Etichetta Blu" Rosso Lazio IGT 2021]()
0,75 l · 185,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping8 units available
stored air-conditioned8 units available - 136,00 €
!["Habemus Etichetta Rossa" Rosso Lazio IGT 2021]()
0,75 l · 181,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping4 units available
stored air-conditioned4 units available - 136,00 €
!["Habemus Etichetta Blu" Rosso Lazio IGT 2020]()
0,75 l · 181,33 €/l · Price (DE) incl. VAT, excl. Shipping9 units available
stored air-conditioned9 units available




